Fundator

Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem ustanowiona została przez Jacka Rutkowskiego, aktem notarialnym sporządzonym dnia 19 lutego 2019 roku.

Uczestniczymy w następujących projektach:

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa wrzesień 2020 – czerwiec 2021

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa – największa liga szachowa w województwie kujawsko-pomorskim. Regularnie uczestniczy w niej prawie 100 juniorów w wieku od 5 do 20 lat.

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa wrzesień 2019 – czerwiec 2020

Święto Starego Fordonu 25.05.2019r.

25 maja 2019r. uczestniczyć będziemy w Święcie Starego Fordonu Bydgoszcz 2019r.

Bardzo milo jest mi poinformować o wspaniałym prezencie dla Starego Fordonu, Bydgoszczan oraz Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu, który przygotowała Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razemoraz Przewodniczący Rady Jacek Rutkowski i wspaniała wokalistka👍❤️👍🌹🌹🌹👍👍👍
Podczas Święta Starego Fordonu 25.05.2019 r. na placu przy ul. Jana Styki wystąpi wspaniała i utalentowana Joanna Ewa Wiktoria Asia Czajkowska z dedykacją dla wszystkich wspaniałych gości. 🌹🌹🌹 Na pewno to będzie energetyczny i emocjonalny występ. 👍❤️👍😍😍 Zapraszamy o godz. 14:30👍, program imprezy w załączniku.
Zapraszamy również do namiotu, który wystawia MAT BUD Materiały Budowlane oraz Fundacja Jacka Rutkowskiego – Pomagajmy Razem. Będzie dużo niespodzianek. 👍👍

V edycja Święta Starego Fordonu Bydgoszcz 2019r. odbędzie się 25 maja na polanie między ulicami Wyzwolenie i Styki.

Podczas tegorocznej edycji przedstawimy rekonstrukcję historyczną pt.”Napoleon w Fordonie”.

Na scenie wystąpią znakomici artyści kabaret K2,a gwiazdą wieczoru będzie zespół ”De Mono”.

W Szkole Podstawowej nr.4(Wyzwolenia 4) odbędzie się dwudniowa wystawa modelarska.

Od godzin porannych zapraszamy na Starofordoński Jarmark (Styki). Święto zakończymy profesjonalnym pokazem sztucznych ogni.

Dziękujemy naszym partnerom oraz sponsorom za pomoc i wkład w realizację tegorocznego wydarzenia. Impreza dofinansowana przez Miasto Bydgoszcz z projektu

”Bydgoszcz Zaprasza” oraz budżetu województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Patriotyczny Koncert „Polska droga do Wolności” 29.04.2019r.

29 kwietnia 2019r. o godzinie 17 w Sali Koncertowej Centrum Edukacji Młodzieży im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku Fundacja Jacka Rutkowskiego „Pomagajmy Razem” organizowała koncert „Polska droga do Wolności”.

Międzyszkolna Liga Szachowa wrzesień 2018 – czerwiec 2019

Międzyszkolna Liga Szachowa – największa liga szachowa w województwie kujawsko-pomorskim. Regularnie uczestniczy w niej prawie 100 juniorów w wieku od 5 do 18 lat.